Korna tartışması kanlı bitti: 2 kişiyi bıçakladı

Ümraniye’de Atatürk Mahallesi’nde trafik tartışması bıçaklık kavgaya dönüştü.

İddiaya göre, sürücü Ömer Türköz yanındaki arkadaşı Furkan Cömert ile trafikte ilerliyordu. Önlerinde ilerleyen otomobil sürücüsü durunca Türköz, korna çalarak devam etmesini istedi. Daha sonra otomobilden inen 2 kişi ile aralarında arbede yaşandı.

Arbedenin sonlanmasının ardından iddiaya göre otomobil sürücüsü aracından aldığı falçata ile Ömer Türköz ve Furkan Cömert’e saldırdı.

Furkan Cömert kolundan bıçaklanırken yanındaki arkadaşı ise bileğinden yaralandı. Şüpheli sürücü yanında bulunan arkadaşı ile olay yerinden ayrıldı. Cömert ve Türköz ise bir süre yürüdükten sonra ambulansla hastaneye kaldırıldı.

Furkan Cömert, arkadaşı Ömer Türköz’ün hastanede ameliyata alınacağını söyledi ve saldırgan otomobil sürücüsünden şikayetçi olduklarını belirtti.

Furkan Cömert, “Trafikte arkadaşımla yan yana giderken siyah bir araç önümüzde yavaşladı. Biz de korna çaldık, uyarı anlamında ilerlesin diye. Sola çekti küfürler hakaretler etti. O sola çekince indik arabadan. Bir arbede yaşandı. Yere yatırdık falan. Kalktık. Yalvardı bize ‘Bırakın gideceğiz.’ diye. Ben kendi elimle kaldırdım yerden. Sonra arabasına gitti falçata çıkardı. Arkadaşımın üzerine doğru koşmaya çalıştığını gördüm. Ben araya girerken falçatayı yüzüme doğru salladı. Ben son anda çekildim. Kolum komple yarıldı. 16 tane dikiş var. Arkadaşıma saldırdı, onun da bileğini kesti. Şu an serçe parmağını hareket ettiremiyor. Şimdi hastanede bir ameliyat geçirecek. Biz iki kişiydik onlar da iki kişiydi. Şikayetçi olduk.” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x