Dev bankadan sıfır faizli avans! Son 6 gün

Aslı ERDOĞAN / KAMU SON HABER

Vatandaşlar nakit ihtiyaçlarını karşılamak için bankalardan faizi düşük kredi veya nakit avans araştırması yapıyor.

Yapı Kredi Bankası, özel şartları sağlayan müşterilere faizsiz olarak 15.000 TL’ye kadar nakit avans imkanı sunuyor.

SON BAŞVURU TARİHİNİ KAÇIRMAYIN

7 Ağustos – 30 Eylül 2023 tarihleri arasında Yapı Kredi Mobil’i indirerek Yapı Kredili olabilirsiniz. 15.000 TL’ye varan Faizsiz Taksitli Nakit Avans fırsatından yararlanabilirsiniz.

Kampanyaya katılmak ve bankacılık işlemlerinizi kolayca gerçekleştirmek için Yapı Kredili Ol butonuna tıklayarak Yapı Kredi Mobil’i akıllı telefonunuza anında indirebilirsiniz.

15 BİN LİRALIK FAİZSİZ KREDİYE NASIL BAŞVURULUR?

Kampanyadan yararlanmak isteyenlerin yeni bir hesap açarak kredi kartı başvurusu yapmaları gerekiyor. Hesap açma işlemi, Yapı Kredi şubeleri veya resmi web sitesi üzerinden kolayca gerçekleştirilebilir.

Başvuru sürecinde, kimlik bilgileri ve kişisel bilgilerin eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurulması gerekmektedir. Ayrıca, geçmiş borç ödemelerinde düzenlilik ve daha önce kredi kullanmış olmak da başvuru sürecinde avantaj sağlayabilir.

Müşterilerin nakit avans talepleri onaylandığında, 15.000 TL’ye kadar olan masrafsız ve faizsiz nakit avansları kullanabilecekler.

Başvuruları kabul edilen müşterilerin kredi kartları ise talepleri onaylandıktan sonraki 7 gün içinde belirttikleri adrese gönderilecektir.

KAMPANYANIN DETAYLARI

Kampanyadan 7 Ağustos – 30 Eylül 2023 tarihleri arasında Yapı Kredi’ye ilk defa müşteri olanlar yararlanabilecektir.

Kampanyadan Yapı Kredi Mobil’i indirip “Yapı Kredi Müşterisi Ol” adımından ilerleyerek süreci tamamlayan müşteriler yararlanabilecektir. Süreci bu şekilde tamamlamayan müşteriler Faizsiz Taksitli Nakit Avans fırsatından yararlanamayacaktır.

Kampanyadan Yapı Kredi Mobil üzerinden müşterimiz olduktan sonra 15 gün içerisinde bireysel kredi kartı başvurusunda bulunup, başvurusu bankamızca değerlendirildikten sonra onaylanması ve kartlarının kullanıma açılması durumunda yararlanabilecektir.

Kampanya tanımlamaları kredi kartı açıldıktan sonra 7 gün içerisinde yapılacaktır. Kampanya tanımı sonrasında 15 Ekim 2023’e kadar faizsiz Taksitli Nakit Avans fırsatından yararlanılabilecektir.

Faizsiz Taksitli Nakit Avans kampanyasından kapsamında kredi kartı açılışından sonra sadece bir kez faydalanılabilecektir. Kampanya kapsamında kullanılacak maksimum taksitli nakit avans tutarı 15.000 TL’dir ve sadece 6 ay vade için geçerlidir.

Faizsiz Taksitli Nakit Avans fırsatından 15 Ekim’e kadar Yapı Kredi Mobil, Bireysel İnternet Şubesi, Müşteri İletişim Merkezi veya ATM üzerinden yararlanılabilecektir.

Faizsiz Taksitli Nakit Avans fırsatı sadece bireysel kredi kartları ile kullanılabilecektir.

Yapı Kredi, kampanyada değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x