Coinbase’in Sürpriz Listelemesi Bu 2 Altcoin İçin Rallileri Ateşledi!

ABD’nin en büyük kripto borsası Coinbase’in ani bir listeleme duyurusunun ardından iki altcoin yükselişe geçti. VeChain, listeleme duyurusunun ardından yüzde 13 artış kaydetti. Kripto analisti Valdrin Tahiri, bunun çift dipli boğa formasyonunu teyit ettiğini söylüyor. Bu arada VeChain ile işkili token VeThor da Coinbase’in listesine girdi. Bu gelişmenin ardından VTHO patlama yaşadı.

Coinbase listelemesiyle bu 2 altcoin uçuşa geçti!

Yeni bir duyuruda Coinbase, borsanın Blockchain tabanlı tedarik zinciri projesi VeChain (VET) ve ilişkili token VeThor’u (VTHO) ticaret için listelediğini duyurdu. VET, Coinbase’in duyurusundan birkaç saat sonra haftanın en düşük seviyesi olan 0,0146 dolardan %13’lük bir artışla 0,0165 dolara yükseldi. Altcoin, yazı sırasında 0,01668 dolardan işlem görüyor.

VeThor da Pazartesi gününün en düşük seviyesi olan 0,000857 dolardan Çarşamba günü en yüksek seviyesi olan 0,001516 dolara yükseldi. Bu hamlesinde altcoin yaklaşık %62’lik bir artış gösterdi. Token bu yazı sırasında 0,001503 dolardan işlem görüyor.

VET fiyat tahmini: Çift dip gerçekleşecek mi?

Kripto analisti Valdrin Tahiri, VET’in bundan sonraki rotasını belirlemeye çalışıyor. 12 Eylül’de Coinbase, ertesi günden itibaren VeChain ve VeThor için destek ekleyeceğini duyurdu. Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere, bu duyuru %13’lük bir altcoin fiyat artışına neden oldu. Daha da önemlisi, 17 Ağustos’taki fiyata göre bir çift dip formasyonunu (yeşil simgeler) doğruladı. İkili dip boğa olarak kabul edilir ve çoğu zaman yukarı yönlü hareketlere yol açar.

RSI hesaba katıldığında bu formasyon daha da anlamlı hale geliyor. Gösterge, dipler sırasında önemli bir boğa sapması yarattı (yeşil çizgi). Bu, momentum artışının fiyat düşüşüne eşlik ettiği bir yükseliş gelişmesidir. VET’te olduğu gibi genellikle keskin yukarı yönlü hareketlere yol açar. Formasyonu teyit etmek için altcoin fiyatının Temmuz başından bu yana yerinde duran alçalan direnç çizgisini kırması gerekiyor. Bu hat aynı zamanda 0,016 dolarlık yatay alana denk geliyor. Bu yüzden, bu hattın üzerine çıkması boğa trendine döndüğünü teyit edecektir.

VET Günlük Grafik. Kaynak: TradingView

Bu nedenle, gelecekteki VET tahmini, fiyatın 0,016 dolar seviyesini geri alıp almadığına veya reddedilip reddedilmediğine göre belirlenecek. Fiyatın geri alınması durumunda %85’lik bir artışın meydana gelmesi mümkün. Bununla birlikte, fiyatın reddedilmesi durumunda %35’lik bir düşüş olması muhtemel. Bu arada, basın zamanında altcoin fiyatı, analistin belirttiği 0,016 dolar seviyesinin üzerinde işlem görüyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x